Szkoła Podstawowa nr 3 im. Św. Stanisława Kostki
w Lipnicy Wielkiej

Slide background

Wyjazd do Wypasionej Doliny

W dniu 22 czerwca uczniowie z klas III-VI pod opieką nauczycieli p. Małgorzaty Spyrki, p. Anety Blaszkiewicz i p. Wojciecha Kucka wzięli udział w krótkiej wycieczce do Wypasionej Doliny. Po dotarciu na miejsce, dzieci czekało trudne wyzwanie, ponieważ główną atrakcją był park linowy. Uczniowie mieli sporo odwagi decydując się na ten wyjazd, ponieważ trasy na które się zdecydowali, nie należały do najłatwiejszych. Wszyscy dzielnie i bardzo sprawnie pokonywali kolejne przeszkody na wybranym przez siebie poziomie trudności. Również nasi opiekunowie zdecydowali się na przejście średniej trasy - oczywiście ukończyli ją w całości. Gratulujemy uczniom oraz nauczycielom sporej odwagi.

 

Zdjęcia: https://drive.google.com/drive/folders/1uEFd1b9sJvC24nL66RF631OBWiSEe0ns?usp=sharing