Szkoła Podstawowa nr 3 im. Św. Stanisława Kostki
w Lipnicy Wielkiej

Slide background

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/klient.dhosting.pl/agmediaszk/sp3lipnicawielka.pl/public_html/templates/joomla_szkolny/library/Designer/Content/SingleArticle.php on line 198

SPOTKANIE PRZEDŚWIATECZNE U OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH

SPOTKANIE PRZEDŚWIATECZNE U OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH
 
 
Dnia 21 grudnia Św. Mikołaj w asyście swoich pomocników-Szkolnego Koła Wolontariatu wybrał się do Stowarzyszenia na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną- Koło w Jabłonce ''BARKA'' . Wręczył podopiecznym ŚDS i OREW paczki zebrane przez całą społeczność szkolną w ramach akcji
„I Ty możesz zostać Św. Mikołajem”. Wielka radość, uśmiech, zadowolenie gościł na ustach dzieci
i dorosłych niepełnosprawnych. Wspólnie zostały zaśpiewane kolędy i zrobione pamiątkowe zdjęcia.
Działania te były wykonane z zachowaniem reżimu sanitarnego.
Dziękujemy wszystkim zaangażowanym za okazałe serce i wywołanie uśmiechu na twarzach dzieci.
Szkoła Podstawowa Nr 3 włączyła się tym samym w ogólnopolski projekt MEN „Razem na Święta”.