Szkoła Podstawowa nr 3 im. Św. Stanisława Kostki
w Lipnicy Wielkiej

Slide background

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/klient.dhosting.pl/agmediaszk/sp3lipnicawielka.pl/public_html/templates/joomla_szkolny/library/Designer/Content/SingleArticle.php on line 198

„I TY MOŻESZ ZOSTAĆ ŚW. MIKOŁAJEM”

„I TY MOŻESZ ZOSTAĆ ŚW. MIKOŁAJEM”
 
Hasło to wzywało i mobilizowało uczniów do pomocy osobom niepełnosprawnym ze Stowarzyszenia na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Jabłonce „Barka”. Szkolne Koło Wolontariatu ogłosiło zbiórkę słodyczy, maskotek, gier, zabawek oraz przyborów szkolnych. Uczennice Aleksandra Kocur, Faustyna Węgrzyn i Izabela Dunaj wraz z opiekunem wykonały 50 paczek świątecznych.
 
 
Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie!