Szkoła Podstawowa nr 3 im. Św. Stanisława Kostki
w Lipnicy Wielkiej

Slide background

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/klient.dhosting.pl/agmediaszk/sp3lipnicawielka.pl/public_html/templates/joomla_szkolny/library/Designer/Content/SingleArticle.php on line 198

Sztafetowe Biegi Przełajowe - etap wojewódzki

W czwartek 07.10.2021 odbyła się kolejna edycja sztafetowych biegów przełajowych. Tym razem na lotnisku miejskim w Nowym Targu rywalizowały najlepsze drużyny z województwa małopolskiego. Nasza sześcioosobowa sztafeta brała udział w Igrzyskach Młodzieży (dziewczęta roczniki 2007-2008). W tej kategorii rywalizowało aż 16 sztafet, a naszą szkołę po raz drugi reprezentowały: Kulawiak Joanna, Łowas Karolina, Smreczak Oliwia, Łowas Julia, Pniaczek Nikola oraz Stanosz Nikola. 

Poziom zawodów był zdecydowanie wyższy niż w poprzednim etapie.  Nasza drużyna po bardzo ciekawej i zaciętej rywalizacji, zakończyła bieg na 4 miejscu, natomiast miejsca na podium zajęły: SP91 Kraków (m. Kraków), ZSMS Zakopane (tatrzański), SP2 Dobczyce (myślenicki).

 

 

W galerii pełne wyniki oraz kilka zdjęć z zawodów.

Serdecznie gratulujemy osiągniętego wyniku oraz życzymy dalszych sportowych sukcesów!!!