Szkoła Podstawowa nr 3 im. Św. Stanisława Kostki
w Lipnicy Wielkiej

Slide background

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/klient.dhosting.pl/agmediaszk/sp3lipnicawielka.pl/public_html/templates/joomla_szkolny/library/Designer/Content/SingleArticle.php on line 198

Biegi Przełajowe

Dnia 25 września 2019r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w jesiennej edycji Igrzysk Dzieci i Młodzieży Otwartych Biegów Przełajowych o "Puchar Burmistrza Miasta Rabka-Zdrój". W zawodach wystartowało 10 uczniów naszej szkoły.

Po raz kolejny w klasyfikacji drużynowej dziewcząt z klas VII-VIII nasze uczennice wywalczyły 1 miejsce.

Najwyższą indywidualną lokatę uzyskała Kocur Patrycja, która wygrała w swojej kategorii.

Kolejne indywidualne miejsca w swoich kategoriach:

Wątorczyk Patryk – 6 miejsce

Kocur Łukasz – 9 miejsce.

Kramarz Małgorzata – 13 miejsce

Michalak Klaudia – 16 miejsce

Kocur Aleksandra – 10 miejsce.

Lichosyt Martyna – 8 miejsce

Łowas Karolina – 13 miejsce

Smoleń Piotr – 30 miejsce

Zając Stanisław – 29 miejsce

Link do zdjęć: https://1drv.ms/f/s!Aj8xQ7RBB59og3YPPSKin9aV2FOk