Szkoła Podstawowa nr 3 im. Św. Stanisława Kostki
w Lipnicy Wielkiej

Slide background

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/klient.dhosting.pl/agmediaszk/sp3lipnicawielka.pl/public_html/templates/joomla_szkolny/library/Designer/Content/SingleArticle.php on line 198

Wyprawka 2021/22

Kategoria:

WYPRAWKA

Oddział przedszkolny 2021/2022   

Piórnik z przyborami:

-ołówki 2x

-gumka do ścierania

-temperówka z pojemniczkiem

- kredki ołówkowe

- kredki świecowe

- klej w sztyfcie  

- nożyczki z zaokrąglonymi ostrzami


Ponadto:

-teczka format A4

- plastelina 12 kolorów

-farby plakatowe 

-dwa pędzelki (grubszy i cieńszy)

- plastikowy kubek na wodę

-kolorowanka-pantofle

-chusteczki higieniczne 


WSZYSTKIE PRZYBORY SZKOLNE PROSZĘ PODPISAĆ
(każdą kredkę, ołówek…)


 Nosimy codziennie:

- plecak 

-bidon z wodą

-śniadaniówkę

 

Pozostałe rzeczy dzieci zostawiają w szkole. Inne potrzebne rzeczy typu:  bibuła, ryzy papieru białego (miękki/ twardy), ryzy papieru kolorowego (miękki/ twardy) itp. będą zakupione przez nauczyciela po zebranej składce.