Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; plgSystemImageShow has a deprecated constructor in /home/klient.dhosting.pl/agmediaszk/sp3lipnicawielka.pl/public_html/plugins/system/imageshow/imageshow.php on line 12
Nauczyciele

Szkoła Podstawowa Nr 3 im. św. Stanisława Kostki
w Lipnicy Wielkiej

Slide background

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/klient.dhosting.pl/agmediaszk/sp3lipnicawielka.pl/public_html/plugins/system/imageshow/imageshow.php:12) in /home/klient.dhosting.pl/agmediaszk/sp3lipnicawielka.pl/public_html/templates/joomla_szkolny/library/Designer/Page.php on line 153

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/klient.dhosting.pl/agmediaszk/sp3lipnicawielka.pl/public_html/plugins/system/imageshow/imageshow.php:12) in /home/klient.dhosting.pl/agmediaszk/sp3lipnicawielka.pl/public_html/templates/joomla_szkolny/functions.php on line 836

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/klient.dhosting.pl/agmediaszk/sp3lipnicawielka.pl/public_html/plugins/system/imageshow/imageshow.php:12) in /home/klient.dhosting.pl/agmediaszk/sp3lipnicawielka.pl/public_html/templates/joomla_szkolny/functions.php on line 836

Nauczyciele

Dyrektor: mgr Krzysztof Wziątek 

Nauczanie w oddziale przedszkolnym: mgr Alicja Karnafel

Edukacja wczesnoszkolna: mgr Ewa Rószczka, mgr Elżbieta Kozub, mgr Stefania Kucek

Pozostałe przedmioty:

Religia: ks. Jerzy Bargiel, ks. Krzysztof Korba, s. Miriam (mgr Anna Tometczak)

Język Polski: mgr Bogusława Wziątek, mgr Małgorzata Spyrka

Matematyka: mgr inż. Aneta Janowiak, mgr Angelika Piórkowska

Język Angielski: mgr Ewelina Palenik, Paweł Możdżeń

Język Niemiecki: mgr Beata Mastela

Przyroda, Geografia: mgr Emilia Karlak

Historia: mgr Krzysztof Wziątek

Biologia: mgr Jolanta Kuliga

Chemia: mgr Edyta Mikłusiak

Fizyka: mgr Angelika Piórkowska

Informatyka: mgr Elżbieta Kozub, mgr Sławomir Skoczyk

Technika: mgr Sławomir Skoczyk

Muzyka: mgr Aneta Lach

Plastyka: mgr Magdalena Kostrzewa-Smreczak

Wychowanie fizyczne: mgr Żaneta-Jabłońska-Kabat

Wiedza o społeczeństwie: mgr Andrzej Habina

Edukacja dla bezpieczeństwa: mgr Zofia Kowalczyk

Pedagog szkolny: mgr Agata Barszcz

Logopeda: mgr Agata Skoczyk

Zajęcia rewalidacyjne: mgr Beata Mastela, mgr Aneta Janowiak-Dunaj