Szkoła Podstawowa nr 3 im. Św. Stanisława Kostki
w Lipnicy Wielkiej

Slide background

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/klient.dhosting.pl/agmediaszk/sp3lipnicawielka.pl/public_html/templates/joomla_szkolny/library/Designer/Content/SingleArticle.php on line 198

PIELGRZYMKA DO KALWARII ZEBRZYDOWSKIEJ

Kategoria:

Czwartego czerwca uczennice z klasy III, które przystąpiły w tym roku do I Komunii Świętej uczestniczyły w pielgrzymce do Sanktuarium Pasyjno-Maryjnego w Kalwarii Zebrzydowskiej.

Centralnym wydarzeniem pielgrzymki był udział we Mszy Świętej jako podziękowanie za dar I Komunii Świętej. Pobyt w Sanktuarium zakończył się krótkim spacerem po Dróżkach Kalwaryjskich. Wspólnie spędzony czas oraz modlitwa w tak wartościowym miejscu bez wątpienia wzbogaciła naszą sferę duchową.

 Aneta Lach

Untitled