Szkoła Podstawowa nr 3 im. Św. Stanisława Kostki
w Lipnicy Wielkiej

Slide background

I Gminny Przegląd Scenek Profilaktycznych

Kategoria:

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w I Gminnym Przeglądzie Scenek profilaktycznych, który miał charakter profilaktyczno-edukacyjny. Podczas I Orawskiego Dnia Wolontariusza na scenie amfiteatru w Lipnicy Wielkiej przedstawili scenkę profilaktyczną pt. „Misja specjalna”, której celem było zwiększenie świadomości na temat zagrożeń z  nadużywania alkoholu, palenia papierosów, brania narkotyków czy  nadmiernego używania Internetu. Inscenizacja promowała pozytywne wartości. W czasie wystąpień zaprezentowali plakaty pod hasłem: „Bądź normalny wybierz trzeźwość” wykonane przez uczniów klasy IV i VI. Oprawę słowno-muzyczną przygotowała Pani Agata Barszcz i Pani Aneta Janowiak.

                                                                                                                                            mgr A. Barszcz

 DSC 2461

DSC 2463

DSC 2464

DSC 2466

DSC 2469