Szkoła Podstawowa nr 3 im. Św. Stanisława Kostki
w Lipnicy Wielkiej

Slide background

Dzień Babci i Dziadka

Kategoria:

 

Święto  Babci i Dziadka to jedna z ważniejszych uroczystości w życiu naszej szkoły. Z tej to okazji w dniu 6 lutego 2019 r. w szkole odbyła się uroczysta akademia, na którą licznie przybyli  Dziadkowie i Babcie - nie tylko z Lipnicy Wielkiej, ale nawet spoza Orawy.

Na wstępie pan dyrektor mgr Krzysztof Wziątek przywitał wszystkich gości ciepłymi słowami i zaprosił na program artystyczny przygotowany przez dzieci z oddziału przedszkolnego oraz uczniów klas I-IV pod kierunkiem wychowawców: mgr Alicji Karnafel, mgr Ewy Rószczki,     mgr Elżbiety Kozub i mgr Stefanii Kucek.  Były wiersze, piosenki oraz tańce  dla babci i dziadka. Wszyscy dziadkowie z dumą patrzyli na swoje wnuczęta, które włożyły wiele wysiłku w to, aby jak najlepiej wyrazić swoją miłość i szacunek oraz podziękować dziadkom za cierpliwość, zrozumienie i opiekę, a przede wszystkim za czas, który zawsze mają dla swoich wnuków. Wzruszenie dostojnych gości było ogromne, a ukradkiem ocierane  łzy świadczyły o miłości i  zadowoleniu z ukochanych wnuków, którzy po odśpiewaniu radosnego Sto lat…  obdarowywali swoich najbliższych własnoręcznie przygotowanymi prezentami, „słodkimi całusami” i życzeniami. Spotkanie zakończono poczęstunkiem, przygotowanym przez rodziców i miłą rozmową. To był naprawdę wyjątkowy dzień, pełen radości oraz dumy. Szczęśliwe i uśmiechnięte twarze Babć i Dziadków po raz kolejny ukazały nam, jak ważne są takie spotkania i wspólnie spędzone chwile z wnukami. Wspaniała atmosfera przyczyniła się do umocnienia jeszcze większych więzi rodzinnych.

                                                                                                          mgr Ewa Rószczka

DSCN4580 Copy

DSCN4581 Copy

DSCN4582 Copy

DSCN4583 Copy

DSCN4584 Copy

DSCN4586 Copy

DSCN4590 Copy

DSCN4592 Copy

DSCN4593 Copy

DSCN4594 Copy

DSCN4595 Copy

DSCN4596 Copy

DSCN4598 Copy

DSCN4599 Copy

DSCN4600 Copy

DSCN4601 Copy

DSCN4605 Copy

DSCN4606 Copy

DSCN4607 Copy