Szkoła Podstawowa nr 3 im. Św. Stanisława Kostki
w Lipnicy Wielkiej

Slide background

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/klient.dhosting.pl/agmediaszk/sp3lipnicawielka.pl/public_html/templates/joomla_szkolny/library/Designer/Content/SingleArticle.php on line 198

PROGRAM EMOCJA

Kategoria:

PROGRAM EMOCJA

II moduł Międzynarodowego Programu Emocja kierował nas do Krainy Wyobraźni. Uczniowie z wielkim zaangażowaniem realizowali zaplanowane zadania wykorzystując swoją fantazję i wyobraźnię np. kodowanie, opowiadanie o żółtym baloniku, magiczne pudełko. Tematem innowacji „Czytam z Emocją” w oddziale przedszkolnym była bajka: „PIOTRUŚ PAN, czyli o tym, gdzie może zaprowadzić nas nasza wyobraźnia”. Przy tym dzieci bawiły się w bitwę morską z kapitanem Hakiem, budowali makietę Nibylandii. Z kolei uczniowie z klas I-III w ramach innowacji „EkoEmocje” wykonali  ekologiczne ozdoby świąteczne oraz karmniki. Tworzyli ludziki z kasztanów, żołędzi i jarzębiny oraz misie Przytulanki z ręczników. Dużo pozytywnych  emocji wzbudziła akcja „Kartki z Iskierkami Emocji”. Dzieci tworzyli kartki do wymiany dla swojego partnera z Malborka, Częstochowy i Krakowa.

 

Wszyscy posiadają „pudełko” z wyobraźnią i od nas samych
zależy, jak będziemy z niego korzystać.

 

Link do zdjęć: https://drive.google.com/drive/folders/1Ws41REnE2h8AIrOKOqA_ow1f6JXJkrtm?usp=sharing