Szkoła Podstawowa nr 3 im. Św. Stanisława Kostki
w Lipnicy Wielkiej

Slide background

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/klient.dhosting.pl/agmediaszk/sp3lipnicawielka.pl/public_html/templates/joomla_szkolny/library/Designer/Content/SingleArticle.php on line 198

Wszystko ma swój czas...

Kategoria:

Wszystko ma swój czas. Jest czas powitań, po nim przychodzi czas pożegnań.

24 czerwca 2021 r. pożegnaliśmy naszych Absolwentów – uczniów klasy VIII. Uroczystość rozpoczęła się przemówieniem, w którym pani Dyrektor życzyła wszystkim absolwentom,
by nie tracili nadziei ani wiary we własne siły, szli przez życie z  zapałem i entuzjazmem, nie rezygnowali z marzeń i planów, pamiętając, że każdy z nich ma ważną rolę do spełnienia. Skierowała również wyrazy wdzięczności dla Rodziców za ich zaangażowanie, wsparcie, wiele ciekawych pomysłów i wieloletnią współpracę, a następnie podziękowała nauczycielom i wychowawcom za trud i wysiłek włożony w wychowanie uczniów, przekazanie im potrzebnej wiedzy i przygotowanie uczniów nie tylko  do egzaminu ósmoklasisty, ale również dorosłego życia. 

Po przemówieniu nastąpiło rozdanie nagród uczniom, którzy osiągnęli wysokie wyniki w nauce i ukończyli szkołę z wyróżnieniem, angażowali się w życie szkoły i działania Szkolnego Koła Wolontariatu. Następnie uroczyście wręczono Listy Gratulacyjne rodzicom uczniów, którzy uzyskali najwyższe wyniki w nauce oraz podziękowania dla tych rodziców, którzy szczególnie angażowali się w działania Rady Rodziców. 

W kolejnej części uroczystości absolwenci podziękowali dyrekcji, nauczycielom i wychowawcom za towarzyszenie im w tej dziewięcioletniej podróży oraz rodzicom za wsparcie, którego dostarczali im każdego dnia, a także pożegnali swoich kolegów i koleżanki we wzruszającym montażu słowno-muzycznym. Następnie uczniowie klasy VII, pod kierunkiem wychowawcy, udzielili swoim starszym koleżankom i kolegom wielu cennych rad na nowej drodze, w którą wkrótce wyruszą, a także podziękowali za czas spędzony wspólnie w szkolnych murach.

Rodzice również skierowali słowa podziękowania dla dyrekcji, nauczycieli i wychowawców,
a następnie zaprosili uczestników uroczystości na przygotowany poczęstunek, podczas którego ósmoklasiści zabrali nas wszystkich w podróż w czasie za pomocą prezentacji  multimedialnej przedstawiającej wszystkie etapy ich szkolnego życia.

Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji tej wspaniałej uroczystości,
a absolwentom jeszcze raz życzymy wielu wspaniałych osiągnięć, realizacji zamierzonych planów i spełnienia wszystkich marzeń – tych małych i dużych!

 

  • 25.06.2021
  • 25.06.2021
  • 25.06.2021
  • 25.06.2021
  • 25.06.2021