Szkoła Podstawowa nr 3 im. Św. Stanisława Kostki
w Lipnicy Wielkiej

Slide background

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/klient.dhosting.pl/agmediaszk/sp3lipnicawielka.pl/public_html/templates/joomla_szkolny/library/Designer/Content/SingleArticle.php on line 198

Pielgrzymka dziękczynna do Kalwarii Zebrzydowskiej klasy 3

Kategoria:
Dnia 15 czerwca 2021 roku uczniowie klasy trzeciej wraz z Księdzem Katechetą i wychowawczynią uczestniczyli w pielgrzymce dziękczynnej do miejsca związanego z kultem Maryi Matki Bożej do Kalwarii Zebrzydowskiej. Dzieciom towarzyszyli Rodzice i inne bliskie osoby. Najpierw w strojach komunijnych dzieci brały udział we Mszy świętej w Bazylice Ojców Bernardynów, potem oglądali makietę Kalwarii i wysłuchali historię powstania tego miejsca.
Drugim punktem pielgrzymki był spacer po Dróżkach, gdzie przy jednej ze stacji wspólnie odmówili litanię do Najświętszego Serca Pana Jezusa.
Na koniec cała grupa uczniów została oddana w opiekę Matce Bożej Kalwaryjskiej czczonej w Cudownym Obrazie.
Po tych niezwykłych wrażeniach w radosnych nastrojach szczęśliwie powrócili do domów.
 
 
  • 29.06.2021
  • 29.06.2021
  • 29.06.2021
  • 29.06.2021