Szkoła Podstawowa nr 3 im. Św. Stanisława Kostki
w Lipnicy Wielkiej

Slide background

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/klient.dhosting.pl/agmediaszk/sp3lipnicawielka.pl/public_html/templates/joomla_szkolny/library/Designer/Content/SingleArticle.php on line 198

Przerwa na czytanie

Kategoria:

Dnia 21 października cała szkoła wzięła udział w akcji "Przerwa Na Czytanie" realizowana w ramach kampanii społecznej "Cała Polska czyta dzieciom" oraz Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych. Tym samym bijemy rekord w czytaniu na przerwie. Najmłodszym dzieciom czytali uczniowie z klasy VIII.

 

 • Przerwa na czytanie
 • Przerwa na czytanie
 • Przerwa na czytanie
 • Przerwa na czytanie
 • Przerwa na czytanie
 • Przerwa na czytanie
 • Przerwa na czytanie
 • Przerwa na czytanie
 • Przerwa na czytanie
 • Przerwa na czytanie
 • Przerwa na czytanie
 • Przerwa na czytanie
 • Przerwa na czytanie
 • Przerwa na czytanie
 • Przerwa na czytanie