Szkoła Podstawowa nr 3 im. Św. Stanisława Kostki
w Lipnicy Wielkiej

Slide background

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/klient.dhosting.pl/agmediaszk/sp3lipnicawielka.pl/public_html/templates/joomla_szkolny/library/Designer/Content/SingleArticle.php on line 198

Akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej

Kategoria:

Akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej

13 października w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Edukacji Narodowej zwany potocznie Dniem Nauczyciela. Jako pierwsza głos zabrała pani Dyrektor Ewelina Palenik, która podziękowała zgromadzonym nauczycielom za ich trud i wysiłek włożony w nauczanie i wychowanie młodego człowieka oraz życzyła zdrowia, cierpliwości oraz sukcesów zawodowych. Następnie przedstawiciele klas I - VII przygotowali przepiękny i wzruszający Koncert Życzeń dla swoich wychowawców i nauczycieli, natomiast klasa VIII przedstawiła w humorystyczny sposób przebieg niektórych lekcji. Na koniec przewodniczący Samorządu Uczniowskiego Maciej Wziątek podziękował wszystkim nauczycielom za ich trud i okazałe serce oraz złożył gorące życzenia. Przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego wręczyli nauczycielom i pracownikom obsługi drobne upominki własnoręcznie zrobione pod opieką pani Barbary Bodzioch oraz pana Wojciecha Kucka. Przygotowana akademia przez panią Agatę Barszcz i panią Anetę Janowiak odbyła się z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa.

 

 • Dzień Nauczyciela
 • Dzień Nauczyciela
 • Dzień Nauczyciela
 • Dzień Nauczyciela
 • Dzień Nauczyciela
 • Dzień Nauczyciela
 • Dzień Nauczyciela
 • Dzień Nauczyciela
 • Dzień Nauczyciela
 • Dzień Nauczyciela
 • Dzień Nauczyciela
 • Dzień Nauczyciela
 • Dzień Nauczyciela
 • Dzień Nauczyciela
 • Dzień Nauczyciela
 • Dzień Nauczyciela