Szkoła Podstawowa nr 3 im. Św. Stanisława Kostki
w Lipnicy Wielkiej

Slide background

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/klient.dhosting.pl/agmediaszk/sp3lipnicawielka.pl/public_html/templates/joomla_szkolny/library/Designer/Content/SingleArticle.php on line 198

Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie!

Kategoria:

Wielkimi krokami zbliża się 1 września, a wraz z nim początek nowego roku szkolnego 2020/2021. Przed nami wiele nowych wyzwań, zwłaszcza tych związanych z sytuacją epidemiczną w naszym powiecie. Jest to sytuacja trudna dla nas wszystkich, ale wierzę, że wspólnymi siłami i dzięki wzajemnemu zrozumieniu zdołamy sprawić, że powrót do szkoły Państwa dzieci będzie bezpieczny. W najbliższym czasie na stronie internetowej szkoły pojawią się procedury bezpieczeństwa, z którymi należy się zapoznać, by każdy z nas wiedział w jaki sposób zapewnić sobie i innym bezpieczne warunki do nauki
i pracy.

Zajęcia prowadzone będą w szkole w sposób stacjonarny. Jeżeli sytuacja epidemiczna ulegnie zmianie, po zasięgnięciu opinii Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej możemy wprowadzić naukę hybrydową (zdalnie i stacjonarnie) lub zdalną. Będą Państwo na bieżąco informowani za pomocą dziennika Librus i strony internetowej szkoły o wszelkich zmianach.

W dniu 1 września dzieci z oddziału przedszkolnego oraz uczniowie z klas I-III przychodzą do szkoły na godzinę 9.00. Wychowawca odbierze Państwa dzieci przy wejściu głównym do szkoły,
a następnie wspólnie udadzą się do klas. Podczas spotkania otrzymają wszelkie niezbędne informacje, procedury i zasady zachowania się w szkole, plan lekcji na najbliższe dni oraz wykaz niezbędnych rzeczy. Rodzice uczniów klas I otrzymają loginy i hasła do dziennika Librus, który będzie służył do kontaktu ze szkołą. Proszę, by rodzice poczekali na swoje dzieci przed budynkiem szkoły w odpowiedniej od siebie odległości zgodnie z zaleceniami Ministra Edukacji Narodowej, Ministra Zdrowia oraz GIS. Pamiętamy również, że w strefie czerwonej obowiązuje nakaz zasłaniania nosa i ust.

O godz. 10.00 w Kościele Parafialnym odbędzie się Msza Św. Po Mszy Św. zapraszamy do szkoły uczniów klas IV-VIII na spotkanie z wychowawcami klas. Przypominam, że należy zasłaniać usta i nos, maseczki można zdjąć po wejściu do sali.

Niech nadchodzący rok szkolny będzie dla uczniów czasem zdobywania wiedzy, rozwijania talentów i gromadzenia pozytywnych doświadczeń.

Jeżeli maja Państwo pytania, wątpliwości, spostrzeżenia proszę o kontakt z wychowawcami klas lub bezpośrednio z Dyrektorem Szkoły.

Wychowawcy klas w roku szkolnym 2020/2021:

0” – mgr Alicja Karnafel

I – mgr Barbara Bodzioch

II - mgr Marzena Kubacka

III – mgr Katarzyna Zbieżek

IV – mgr Małgorzata Spyrka

V – Wojciech Kucek

VI – mgr Bogusława Wziątek

VII – mgr Emilia Karlak

VIII – mgr inż. Aneta Janowiak

Ewelina Palenik

Dyrektor Szkoły