Szkoła Podstawowa nr 3 im. Św. Stanisława Kostki
w Lipnicy Wielkiej

Slide background

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/klient.dhosting.pl/agmediaszk/sp3lipnicawielka.pl/public_html/templates/joomla_szkolny/library/Designer/Content/SingleArticle.php on line 198

plac zabaw NIVEA

Kategoria:
Głosujemy na Szkołę Podstawową Nr 3 w Lipnicy Wielkiej Skoczykach w Konkursie Talentów Nivea 2020. Szkoła może wygrać plac zabaw. Codziennie jeden głos! Liczymy na Was!
Instrukcja do głosowania w konkursie Podwórko Talentów Nivea 2020.

Krok 1: wchodzimy na stronę https://podworko.nivea.pl/, rejestrujemy się podając imię, nazwisko, swój adres email i tworzymy hasło do logowania. Po rejestracji na nasz adres email otrzymamy link aktywacyjny "potwierdź konto". Po aktywacji mamy już swoje konto na stronie nivea.
Krok 2: logujemy się na swoje konto za pomocą e-maila i podanego przy rejestracji hasła, na stronie klikamy głosuj wybieramy województwo małopolskie, powiat nowotarski, Lipnica Wielka. Pojawi się Szkoła Podstawowa Nr 3 im Św. Stanisława Kostki w Lipnicy Wielkiej. Klikamy głosuj. Zostaniemy poproszeni o akceptację regulaminu, następnie znowu klikamy głosuj, poprosza o potwierdzenie że nie jesteś robotem, klikamy głosuj i pojawi się komunikat "dziś już zagłosowałes ". Wtedy nasz głos został oddany poprawnie. Klikamy do skutku. Każde kolejne oddawanie głosów będzie wymagać jedynie logowania, potwierdzania że nie jesteśmy robotami. Pamiętajcie nie zajmie to dużo czasu a pomoże spełnić marzenia dzieci. Dziękujemy!
Ewelina Palenik
p.o. Dyrektor Szkoły Podstawowej Nr 3 
im. Św. Stanisława Kostki w Lipnicy Wielkiej