Szkoła Podstawowa nr 3 im. Św. Stanisława Kostki
w Lipnicy Wielkiej

Slide background

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/klient.dhosting.pl/agmediaszk/sp3lipnicawielka.pl/public_html/templates/joomla_szkolny/library/Designer/Content/SingleArticle.php on line 198

100. rocznica urodzin Ojca Świętego Jana Pawła II

Kategoria:

Dzisiaj, w 100. rocznicę Twoich urodzin, dziękujemy Ci Ojcze Święty Janie Pawle II, za dar Twojego życia, za to, co wniosłeś i nadal wnosisz do naszego życia osobistego, rodzinnego, społecznego. Dziękujemy za Twoje słowa, które niejednokrotnie przynosiły nadzieję i były dla nas wskazówką, za inspiracje, które ciągle w nas wzbudzasz. Jesteśmy  wdzięczniza twój wysiłek i odwagę. Podziwiamy Cię za to, że dzieliłeś się z nami swoimi radościami, smutkiem oraz cierpieniem. Pokazałeś nam, że żyjąc w wierze i miłości możemy pokonać wszelkie trudności. Chcemy nadal kierować się Twoimi wskazówkami i poznawać otaczający nas świat i Boga codziennie na nowo.

Jan Paweł II cytat 2