Szkoła Podstawowa nr 3 im. Św. Stanisława Kostki
w Lipnicy Wielkiej

Slide background

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/klient.dhosting.pl/agmediaszk/sp3lipnicawielka.pl/public_html/templates/joomla_szkolny/library/Designer/Content/SingleArticle.php on line 198

DYSKOTEKA KARNAWAŁOWO -WALENTYNKOWA

Kategoria:

Dnia 19 lutego 2020r. odbyła się dyskoteka szkolna, którą organizował Samorząd Uczniowski. Kawiarenka zaś była przygotowana przez Szkolne Koło Wolontariatu. 

W czasie zabawy nie zabrakło konkursów dla najmłodszych przygotowanych przez uczennice z klasy VIII Dominikę Wontorczyk i Weronikę Wójciak. Uczniowie z klas 0-III byli przebrani w różne kostiumy, co dodawało uroku tej dyskoteki. Dodatkowym atutem tej zabawy była „Foto-Budka”.

Wszyscy świetnie się bawili.

Foto relacja:

https://1drv.ms/u/s!Aj8xQ7RBB59ohxpZ7dr5kN13Ea6O?e=GJhn4u