Szkoła Podstawowa nr 3 im. Św. Stanisława Kostki
w Lipnicy Wielkiej

Slide background

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/klient.dhosting.pl/agmediaszk/sp3lipnicawielka.pl/public_html/templates/joomla_szkolny/library/Designer/Content/SingleArticle.php on line 198

Dzień Babci i Dziadka

Kategoria:

Dnia 21 stycznia w murach naszej szkoły zorganizowana została uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Zaproszeni Goście licznie przybyli, aby podziwiać występy swoich wnucząt. Uczniowie klas O-IV przygotowali dla nich program artystyczny, recytowali wiersze, śpiewali piosenki i tańczyli.

Następnie wnukowie wręczyli swoim Babciom i Dziadkom własnoręcznie wykonane laurki. Po części oficjalnej niecodzienni Goście zostali zaproszeni na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców.

Dziadkowie z dumą patrzyli na swoje wnuczęta, które włożyły wiele wysiłku w to, aby jak najlepiej wyrazić swoją miłość i szacunek. Gościom towarzyszyły radość, uśmiech a także łzy wzruszenia. Był to naprawdę wyjątkowy dzień, pełen uśmiechu, radości i dumy.

Mamy nadzieję, że ten dzień na długo pozostanie w pamięci zarówno dzieci jak i Dziadków!

Foto-relacja z dnia Babci i Dziadka w naszej szkole

https://1drv.ms/u/s!Aj8xQ7RBB59ohwYuCd8SQ48nXodQ?e=QQdBql