Szkoła Podstawowa nr 3 im. Św. Stanisława Kostki
w Lipnicy Wielkiej

Slide background

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/klient.dhosting.pl/agmediaszk/sp3lipnicawielka.pl/public_html/templates/joomla_szkolny/library/Designer/Content/SingleArticle.php on line 198

SZKOLNA WIGILIA

Kategoria:

Bez tytułuBoże Narodzenie to wspaniały czas, który spędzamy w gronie najbliższych. 20 grudnia
w naszej szkole panowało wielkie poruszenie. Od rana wyczuwało się świąteczną atmosferę, którą nasilał wystrój i dekoracje.

Uczniowie z podziałem na klasy młodsze 0-III i klasy starsze IV-VIII wspólnie spotkali się na szkolnym korytarzu, gdzie składali sobie życzenia, łamali się opłatkiem oraz zasiedli do stołu, aby skosztować  tradycyjnych wigilijnych smakołyków. Rodzice zadbali o przygotowanie tych stołów. Wspólne kolędowanie przeplatane życzeniami świątecznymi zakończyło to uroczyste spotkanie.

                                                                                                       Barszcz Agata

 

  • wigilia_1
  • wigilia_2
  • wigilia_3
  • wigilia_4
  • wigilia_5
  • wigilia_6
  • wigilia_7
  • wigilia_8