Szkoła Podstawowa nr 3 im. Św. Stanisława Kostki
w Lipnicy Wielkiej

Slide background

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/klient.dhosting.pl/agmediaszk/sp3lipnicawielka.pl/public_html/templates/joomla_szkolny/library/Designer/Content/SingleArticle.php on line 198

Kolęda w szkole

Kategoria:

Czas po Świętach Bożego Narodzenia w naszej polskiej tradycji to czas spotkań rodzin z duszpasterzem tzw. kolęda.  W szkole spędzamy sporo godzin, dlatego możemy śmiało stwierdzić, że szkoła to wielka rodzina.

10 stycznia 2020r. przyjęliśmy w naszej społeczności szkolnej Ks. Proboszcza Jerzego Bargiela, który odwiedził nas z wizytą duszpasterską. Wśród śpiewu kolęd modliliśmy się też o potrzebne łaski dla nauczycieli, wychowawców, pracowników naszej szkoły, a także dla uczniów i ich rodzin. Ks. Proboszcz pobłogosławił naszą szkołę i zgromadzonych na uroczystości nauczycieli, pracowników i uczniów. Każdy z obecnych otrzymał pamiątkowy obrazek. Serdecznie dziękujemy wszystkim za udział w kolędzie.

                                                                             Agata Barszcz

  • kolęda_1
  • kolęda_2
  • kolęda_3
  • kolęda_4
  • kolęda_5
  • kolęda_6
  • kolęda_7
  • kolęda_8
  • kolęda_9
  • kolęda_10