Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/klient.dhosting.pl/agmediaszk/sp3lipnicawielka.pl/public_html/templates/joomla_szkolny/library/Designer/Content/SingleArticle.php on line 198

WIZYTA ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA W NASZEJ SZKOLE

Wizyta Świętego Mikołaja, to jeden z najbardziej oczekiwanych przez dzieci dni w roku.

6 grudnia wszystkie dzieci od samego rana z niecierpliwością nasłuchiwały Mikołajowego dzwonka. Z każdej strony biegali po korytarzach uczniowie ubrani na czerwono, w pięknych mikołajkowych czapkach. Święty Mikołaj przybył w towarzystwie pięknych aniołków i czarnych diabełków,  został powitany wierszykami i piosenkami przygotowanymi pod kierunkiem pani Alicji Karnafel. Miłym akcentem spotkania były prezenty, które zostały wręczone dzieciom i nauczycielom. Wszyscy bardzo cieszyli się z podarków, a Mikołaj pożegnał się i ruszył w dalszą drogę.

Agata Barszcz, Aneta Lach

• mikołajki_1