Szkoła Podstawowa nr 3 im. Św. Stanisława Kostki
w Lipnicy Wielkiej

Slide background

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/klient.dhosting.pl/agmediaszk/sp3lipnicawielka.pl/public_html/templates/joomla_szkolny/library/Designer/Content/SingleArticle.php on line 198

„Dziękujemy za trud, za dobro, za serce…”

Kategoria:

We wtorek 16 października obchodziliśmy w naszej szkole wyjątkowy dzień – Dzień Edukacji Narodowej nazywany powszechnie Dniem Nauczyciela. Z tej okazji uczniowie klasy VI pod kierunkiem wychowawcy klasy przygotowali uroczystą akademię, podczas której podziękowali nauczycielom za trud, poświęcenie i dobre serce, przeprosili za
„psoty i kłopoty”, a także życzyli wytrwałości i  satysfakcji z wykonywanej pracy. Uczennice klasy IV i V zadbały o oprawę muzyczną prezentując swoje talenty wokalne na forum społeczności szkolnej. Na koniec wszyscy uczniowie zaśpiewali „Sto lat..”,


a przedstawiciele Samorządu  Uczniowskiego wręczyli wszystkim nauczycielom
i pracownikom szkoły własnoręcznie przygotowane upominki.

Po części artystycznej głos zabrał Dyrektor Szkoły  Krzysztof Wziątek, który również złożył wszystkim nauczycielom serdeczne życzenia oraz podziękował za trud poświęcenia
i zaangażowanie. Następnie głos zabrali zaproszeni goście: Pan Ignacy Mikłusiak, pełniący niegdyś funkcję Dyrektora Szkoły Podstawowej Nr 3, Pani Maria Hrustek, prezes Oddziału ZNP, Proboszcz Parafii Lipnica Wielka ks. Jerzy Bargiel  oraz przedstawiciele Rady Rodziców życząc wszystkim nauczycielom sił do dalszej pracy i mnóstwa satysfakcji z jej efektów.

Na zakończenie uroczystości Dyrektor Szkoły wręczył wszystkim uczniom zaangażowanym w organizację Dnia Patrona oraz uczestnikom  warsztatów związanych ze Św. Stanisławem Kostką nagrody w postaci komiksów przedstawiających życie patrona naszej szkoły.

Ewelina Palenik

20191015 105823

20191015 110601

20191015 113602kopia