Szkoła Podstawowa nr 3 im. Św. Stanisława Kostki
w Lipnicy Wielkiej

Slide background

Kalendarium

Kategoria:

KALENDARZ OBCHODÓW ŚWIĄT I ROCZNIC W ROKU SZKOLNYM 2021/2022

L.p.

Obchody świąt i rocznic

Termin

Odpowiedzialni

Uwagi

1.

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego

IX

Wychowawcy klas

 

2.

Święto Patrona Szkoły

IX

 A. Habina  

3.

Pasowanie na ucznia

X

 E. Rószczka  

4.

Dzień Edukacji Narodowej

X

 Wychowawcy klas IV-VIII  

5.

Odzyskanie Niepodległości Polski

XI

B. Wziątek, W. Kucek

 

6.

Andrzejki

XI

B. Bodzioch, M. Kubacka

 

7.

Mikołajki

XII

A. Lach  

8.

Wieczór Wigilijny

XII

 E. Sikora, A. Blaszkiewicz  

9.

Dzień Babci

I

Wychowawcy kl. 0-III

 

10.

Dzień Wolontariatu - Życzliwości

II

A. Barszcz,

 

11.

Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych

III

A.Habina

 

12.

Powitanie wiosny - profilaktyka Wiosna Zdrowia

III

 K. Pawlak, A. Barszcz  

13.

Poranek Wielkanocny

IV

 Wychowawcy klas 0 - III  

14.

Uchwalenie Konstytucji 3 Maja

V

 Wychowawcy klas IV - VIII  

15.

Dzień Matki

V

 A. Lach, Wychowawcy  
16. Dzień Książki V  M. Spyrka  

17.

Dzień Sportu Szkolnego

VI

W. Kucek

 

18.

Uroczyste zakończenie roku szkolnego. Pożegnanie ósmoklasistów.

VII

E. Karlak, B. Wziątek

 

Plan lekcji

Kategoria:

 PLAN LEKCJI OD 1 WRZEŚNIA 2021r.

Oddział przedszkolny

Nr Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1. 8.00-8.45 edukacja przedszkolna edukacja przedszkolna edukacja przedszkolna edukacja przedszkolna edukacja przedszkolna
2. 8.50-9.35 edukacja przedszkolna edukacja przedszkolna edukacja przedszkolna edukacja przedszkolna edukacja przedszkolna
3. 9.45-10.30 edukacja przedszkolna edukacja przedszkolna edukacja przedszkolna religia edukacja przedszkolna
4. 10.45-11.30 język angielski edukacja przedszkolna edukacja przedszkolna edukacja przedszkolna edukacja przedszkolna
5. 11.40-12.25 edukacja przedszkolna edukacja przedszkolna edukacja przedszkolna edukacja przedszkolna edukacja przedszkolna
6. 12.30-13.15 edukacja przedszkolna
7.  13.20-14.05

      

Klasa I

Nr Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1. 8.00-8.45 edukacja wczesnoszkolna religia edukacja wczesnoszkolna  edukacja wczesnoszkolna edukacja wczesnoszkolna 
2. 8.50-9.35 edukacja wczesnoszkolna religia edukacja wczesnoszkolna  edukacja wczesnoszkolna

edukacja

wczesnoszkolna

3. 9.45-10.30 edukacja wczesnoszkolna edukacja wczesnoszkolna edukacja wczesnoszkolna edukacja wczesnoszkolna

edukacja

wczesnoszkolna

4. 10.45-11.30 edukacja wczesnoszkolna edukacja wczesnoszkolna język angielski edukacja wczesnoszkolna edukacja wczesnoszkolna
5. 11.40-12.25 język angielski edukacja wczesnoszkolna  z.w.
6. 12.35-13.20
7. 13.25-14.10

         

Klasa II

Nr Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1. 8.00-8.45  edukacja wczesnoszkolna  edukacja wczesnoszkolna  edukacja wczesnoszkolna  edukacja wczesnoszkolna  edukacja wczesnoszkolna
2. 8.50-9.35  edukacja wczesnoszkolna  edukacja wczesnoszkolna  edukacja wczesnoszkolna edukacja wczesnoszkolna  edukacja wczesnoszkolna
3. 9.45-10.30  edukacja wczesnoszkolna edukacja wczesnoszkolna  edukacja wczesnoszkolna edukacja wczesnoszkolna
 edukacja wczesnoszkolna
4. 10.45-11.30 edukacja wczesnoszkolna wychowanie fizyczne religia edukacja wczesnoszkolna religia
5. 11.40-12.25 język angielski język angielski
6. 12.30-13,15
7. 13.20-14.05
8. 14.15-15.00

           

Klasa III

Nr Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1. 8.00-8.45 edukacja wczesnoszkolna religia edukacja wczesnoszkolna edukacja wczesnoszkolna edukacja wczesnoszkolna
2. 8.50-9.35 edukacja wczesnoszkolna edukacja wczesnoszkolna edukacja wczesnoszkolna edukacja wczesnoszkolna edukacja wczesnoszkolna
3. 9.45-10.30 edukacja wczesnoszkolna edukacja wczesnoszkolna edukacja wczesnoszkolna edukacja wczesnoszkolna religia
4. 10.45-11.30 język angielski edukacja wczesnoszkolna edukacja wczesnoszkolna edukacja wczesnoszkolna język angielski
5. 11.40-12.25 edukacja wczesnoszkolna edukacja wczesnoszkolna
6. 12.32-13,20
7. 13.25-14.10

                           

Klasa IV

Nr Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1. 8.00-8.45 Język polski Język polski Wych. do życia w rodzinie Matematyka Informatyka
2. 8.50-9.35 Historia Technika Język polski Język polski Religia
3. 9.45-10.30 Matematyka Technika Religia Godzina wychowawcza Wychowanie fizyczne
4. 10.45-11.30 Wychowanie fizyczne Wychowanie fizyczne Język angielski Przyroda Język polski
5. 11.40-12.25 Język angielski Plastyka Przyroda Wychowanie fizyczne Język angielski
6. 12.32-13,20 Matematyka Matematyka
7. 13.25-14.10

                         

Klasa V

Nr Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1. 8.00-8.45 Język angielski Technika Język polski Język polski Język polski
2. 8.50-9.35 Język polski Religia Język angielski Wychowanie fizyczne Wychowanie fizyczne
3. 9.45-10.30 Biologia Geografia Wych. do życia w rodzinie Historia Informatyka
4. 10.45-11.30 Historia Język polski Wychowanie fizyczne Język angielski Religia
5. 11.40-12.25 Wychowanie fizyczne Matematyka Matematyka Matematyka Godzina wychowawcza
6. 12.35-13,20  Plastyka Muzyka Matematyka
7. 13.25-14.10

                       

Klasa VI

Nr Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1. 8.00-8.45 Historia Godzina wychowawcza Religia Wychowanie fizyczne Religia
2. 8.50-9.35 Biologia Język polski Wych. do życia w rodzinie Matematyka Informatyka
3. 9.45-10.30 Wychowanie fizyczne Technika Geografia Język angielski Język polski
4. 10.45-11.30 Wychowanie fizyczne Plastyka Matematyka Historia Język polski
5. 11.40-12.25 Język angielski Wychowanie fizyczne Język polski Język polski Matematyka
6. 12.35-13.20 Wychowanie fizyczne Język angielski
7. 13.25-14.10  Muzyka

Klasa VII

Nr Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1. 8.00-8.45 Chemia Język polski Religia Wychowanie fizyczne Matematyka
2. 8.50-9.35 Język polski Język niemiecki Fizyka Matematyka Fizyka
3.  9.45-10.30 Wychowanie fizyczne Język polski Język angielski Geografia Matematyka
4. 10.45-11.30 Język angielski Plastyka Język polski Język polski Język angielski
5. 11.40-12.25 Biologia Wychowanie fizyczne Biologia Historia Religia
6. 12.35-13.20 Historia Wychowanie fizyczne Geografia Język niemiecki Informatyka
7. 13.25-14.10 Matematyka Godzina wychowawcza Muzyka Doradztwo zawodowe Chemia
8. 14.15-15.00

Klasa VIII

Nr Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1. 8.00-8.45 Język polski Język niemiecki Fizyka Język polski Fizyka
2. 8.50-9.35 Chemia Wychowanie fizyczne Religia Historia Matematyka
3.  9.45-10.30 Język angielski Wychowanie fizyczne Język polski Matematyka Religia
4. 10.45-11.30 Biologia Geografia Godzina wychowawcza Wychowanie fizyczne Matematyka
5. 11.40-12.25 Historia Język polski Wychowanie fizyczne Język niemiecki Informatyka
6. 12.35-13.20 Matematyka Język polski Język angielski Wiedza o społeczeństwie Chemia
7. 13.25-14.10 wiedza o społeczeństwie edb Język angielski
8. 14.15-15.00

Nasz adres

Kategoria:

Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Św. Stanisława Kostki

Dyrektor: mgr Ewelina Palenik

34-483 Lipnica Wielka 825

REGON: 490663749

tel. 18/26-345-37

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

W Szkole wyznaczono Inspektora Ochrony Danych Osobowych. Obowiązki te wypełnia pani Barbara Karkoszka, z którą możesz się skontaktować pod numerem telefonu: 669-260-391 lub mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

Mapa:

JĘZYKI OBCE

KULTURA OSOBISTA

ZAJĘCIA DODATKOWE