Szkoła Podstawowa nr 3 im. Św. Stanisława Kostki
w Lipnicy Wielkiej

Slide background

Samorząd uczniowski

Kategoria:

 SAMORZĄD UCZNIOWSKI

 

Przewodniczący: Maciej Wziątek

Z-ca przewodniczącego: Lichosyt Natalia

Członek: Kramarz Małgorzata, Wontorczyk Szymon

Opiekun Samorządu Uczniowskiego: Wojciech Kucek, mgr Barbara Bodzioch

Rada Rodziców

Kategoria:

        Rada Rodziców w roku szkolnym 2019/2020

Skład Rady:
Przewodniczący Małgorzata Karaś
Z-ca przewodniczącego Anna Lichosyt
Sekretarz Barbara Łowas
Członkowie

Beata Dunaj

Teresa Kucek

 Krystyna Michalak

Aneta Gwiżdż

Anna węgrzyn

Dorota Kramarz

Anna Hrustek 

 

                                                                         

                               Rady Klasowe

Oddział przedszkolny

Klasa I

Klasa II

Klasa III

Klasa IV

Klasa V

Klasa VI

Klasa VII

Klasa VIII

Nauczyciele

Kategoria:

NAUCZYCIELE PRACUJĄCY

W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 3 IM. ŚW. STANISŁAWA KOSTKI W LIPNICY WIELKIEJ

W ROKU SZKOLNYM 2020/2021

Dyrektor: mgr Ewelina Palenik

Nauczanie w oddziale przedszkolnym: mgr Alicja Karnafel

Edukacja wczesnoszkolna: mgr Barbara Bodzioch, mgr Marzena Kubacka, mgr Katarzyna Zbieżek, mgr Ewa Rószczka

Pozostałe przedmioty:

Religia: ks. Jerzy Bargiel, ks. Michał Kwiecień, s. Miriam (mgr Anna Tometczak)

Polski: mgr Małgorzata Spyrka, mgr Bogusława Wziątek

Matematyka: mgr inż. Aneta Janowiak,

Angielski: mgr Ewelina Palenik, mgr Katarzyna Pawlak, Ewa Sikora

Niemiecki: mgr Beata Mastela, mgr Natalia Misiniec

Przyroda, Geografia: mgr Emilia Karlak

Wiedza o społeczeństwie, Historia: mgr Andrzej Habina

Biologia: mgr Maria Jeż

Chemia: mgr Marta Kucharska-Żądło

Fizyka: mgr Jacek Piwowarczyk

Informatyka: mgr Bożena Janowiak

Technika: mgr Magdalena Kostrzewa-Smreczak

Muzyka: mgr Justyna Kulawiak

Plastyka: mgr Magdalena Kostrzewa-Smreczak

Wychowanie fizyczne: Wojciech Kucek

Wiedza o społeczeństwie: mgr Andrzej Habina

Edukacja dla bezpieczeństwa: mgr Zofia Kowalczyk

Pedagog szkolny: mgr Agata Barszcz

Logopeda: mgr Agata Skoczyk

Zajęcia rewalidacyjne: mgr Barbara Bodzioch

 

Wychowawcy klas:

Oddział przedszkolny: mgr Alicja Karnafel

Klasa I: mgr Barbara Bodzioch

Klasa II: mgr Marzena Kubacka

Klasa III: mgr Katarzyna Zbieżek/mgr Ewa Rószczka

Klasa IV: mgr Małgorzata Spyrka

Klasa V: Wojciech Kucek

Klasa VI: mgr Bogusława Wziątek

Klasa VII: mgr Emilia Karlak

Klasa VIII: mgr inż. Aneta Janowiak